جیم شرایدن برای فیلم تازه‌اش دنیل کریگ را انتخاب کرد :: پايگاه خبری - تحليلی سينمای ما :: سينمای جهان
     صفحه‌اول     گزارش     گالري‌عكس     تبليغات     درباره‌ما     ارتباط‌ با ما     سينماي ما     
   
       جمعه 14 آبان 1389 - 19:14         

                       

دنیل کریگ


جیم شرایدن برای فیلم تازه‌اش دنیل کریگ را انتخاب کرد

سینمای ما - دانیل کریگ در تریلر روانشناسانه «خانه رویاها» به کارگردانی جیم شرایدن بازی می‌کند که نخستین تولید سینمایی شرکت مورگان کریک در سه سال اخیر است.

ورایتی اعلام کرد فیلمبرداری «خانه رویاها» روز 25 ژانویه آغاز می‌شود و آخرین جیمز باند تاریخ سینما در آن نقش یک انتشاراتی مقیم نیویورک را بر عهده خواهد داشت که پس از نقل مکان خانواده‌اش به خانه‌ای در یکی از شهرهای نیو اینگلند درمی‌یابد پیشتر قتلی عجیب در آن اتفاق افتاده است.

فیلمنامه تازه‌ترین تجربه کارگردانی فیلمساز 60 ساله ایرلندی‌تبار را دیوید لوکا نوشته است. شرایدن که سابقه شش نامزدی جایزه اسکار را در کارنامه خود، برای مخاطبان ایرانی بیشتر با فیلم‌هایی چون «پای چپ من» و «به نام پدر» شناخته می‌شود. او فیلم سینمایی «برادران» را آماده نمایش دارد و دانیل دی لوئیس بازیگر محبوبش به شمار می‌رود.

کریگ 41 ساله با «کازینو رویال» به جمع بازیگران نقش مامور مخفی 007 پیوست و این نقش را در «مایه آرامش» هم تکرار کرد. او قرار است سال 2011 در بیست و سومین فیلم جیمز باندی ایفای نقش کند. کریگ «ماجراهای تن تن» را در مرحله پس از تولید دارد و به زودی همراه با هیو جکمن در نمایش «باران مستمر» در برادوی بازی خواهد کرد.

«خانه رویاها» نخستین پروژه سینمایی شرکت مورگان کریک در سه سال اخیر و اولین آن تحت مدیریت ریک نیسیتا است که از یکسال پیش این سمت را عهده‌دار شده است. فیلم‌های تولیدی این شرکت را استودیو یونیورسال پخش می‌کند.

منبع : خبرگزاری مهربه روز شده در : يکشنبه 8 شهريور 1388 - 20:8

_pgprintthis |_pgsendthis |


اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       


           

استفاده از مطالب و عكس هاي سينماي ما فقط با ذكر منبع مجاز است | عكس هاي سايت سينماي ما داراي كد اختصاصي ديجيتالي است

كليه حقوق و امتيازات اين سايت متعلق به گروه مطبوعاتي سينماي ما و شركت پويشگران اطلاع رساني تهران ما  است.

مجموعه سايت هاي ما : تهران ما ، مشهد ما ،  سينماي ما ، تئاترما ، خانواده ما ، اينترنت ما

 سينماي ما : صفحه اصلي :: اخبار :: سينماي جهان :: نقد فيلم :: جشنواره فيلم فجر :: گالري عكس :: سينما در سايت هاي ديگر :: موسسه هاي سينمايي :: تبليغات :: ارتباط با ما
Copyright 2005-2007, cinemaema.com