برندگان جوایز امی 2008 :: پايگاه خبری - تحليلی سينمای ما :: سينمای جهان
     صفحه‌اول     گزارش     گالري‌عكس     تبليغات     درباره‌ما     ارتباط‌ با ما     سينماي ما     
 
   
       يکشنبه 20 اسفند 1391 - 14:58         

                       

جایزه امی


برندگان جوایز امی 2008

با اعلام برندگان جوایز امی ۲۰۰۸، جودی دنچ هنرپیشه انگلیسی جایزه بهترین هنرپیشه زن را از آن خود کرد. این دومین بار است که جودی دنچ جایزه امی را دریافت می کند. جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن نیز به ایلین آتکینز رسید.
به گزارش یو اس ای تودی، با اعلام برندگان جوایز امی ۲۰۰۸ که اختصاص به تولیدات تلویزیونی دارد، جودی دنچ یکی از موفق ترین بازیگران انگلیس جایزه بهترین هنرپیشه زن امی ۲۰۰۸ را به خاطر بازی در درام «کرانفورد» از آن خود کرد.
همچنین برگزار کنندگان جوایز امی ۲۰۰۸ جایزه بهترین هنرپیشه مرد را به تام ویکینسون به خاطر هنرنمایی در درام «جان آدامز» اعطا کردند. کمدی «۳۰ صخره» که سال گذشته به عنوان بهترین کمدی انتخاب شد ، امسال توانست با ۱۷ رای جایزه بهترین کمدی را از آن خود نماید.
جایزه امی یک جایزه آمریکایی برای تولیدات تلویزیونی است که عموما به عنوان معادل اسکار برای تلویزیون دانسته می‌شود. سابقه جایزه امی به سال ۱۹۴۹میلادی باز می‌گردد ، اما به تدریج جوایز متنوع‌تر شده‌است.

منبع : روزنامه جام‌جم
به روز شده در : دوشنبه 31 تير 1387 - 22:39

_pgprintthis |_pgsendthis |

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       استفاده از مطالب و عكس هاي سينماي ما فقط با ذكر منبع مجاز است | عكس هاي سايت سينماي ما داراي كد اختصاصي ديجيتالي است

كليه حقوق و امتيازات اين سايت متعلق به گروه مطبوعاتي سينماي ما و شركت`پارسیس است.

مجموعه سايت هاي ما : تهران ما ، مشهد ما ،  سينماي ما ، تئاترما ، خانواده ما ، اينترنت ما

 سينماي ما : صفحه اصلي :: اخبار :: سينماي جهان :: نقد فيلم :: جشنواره فيلم فجر :: گالري عكس :: سينما در سايت هاي ديگر :: موسسه هاي سينمايي :: تبليغات :: ارتباط با ما
Copyright 2005-2010, cinemaema.com