پل مکارتنی با ترانه «بکش و زنده بمان» رتبه نخست را آورد :: پايگاه خبری - تحليلی سينمای ما :: سينمای جهان
     صفحه‌اول     گزارش     گالري‌عكس     تبليغات     درباره‌ما     ارتباط‌ با ما     سينماي ما     
 
   
       شنبه 13 مهر 1392 - 8:1         

                       در یک رای گیری به مناسبت پنجاه سالگی فیلمهای جیمز باند ،بهترین ترانه فیلم های مامور 007 انتخاب شد:

پل مکارتنی با ترانه «بکش و زنده بمان» رتبه نخست را آورد

سینمای ما-یاس قانعی:به مناسبت پنجاهمین سالی که فیلمهای جیمزباند تولید شد،رادیوی «بی .بی .سی» در یک رای گیری از شنوندگان خود خواست که بهترین تم فیلمهای جیمز باند را برگزینند.
در این رای گیری،ترانه «بکش و زنده بمان»از پل مکارتنی که به فیلم جیمزباندی به همین نام و محصول 1974 تعلق دارد،رتبه نخست را آورد.پل مکارتنی از اعضای گرو ه مشهور بیتل ها است.در بکش و زنده بمان راجر مور نقش مامور 007 را ایفا می کرد.
رتبه دوم این فهرست به ترانه هیچکس بهتر از تو نمی شه از کارلی سیمون و فیلم « جاسوسی که من را دوست داشت»(1977) تعلق گرفت و ترانه گلدفینگر با صدای شرلی بیسی ار فیلم گلدفینگر (1966) مقام سوم را بدست آورد.
ترانه «منظری به یک قتل» از گروه دورن دورن که به فیلمی به همین نام و محصول 1985 تعلق دارد،رتبه چهارم را بدست آورد. ترانه ی «روش دیگری برای مردن» از آلیشیا کیز و جک وایت ( از فیلم ذره‌ای آرامش،2008) در رتبه پنجم قرار گرفت.
به ترتیب ترانه های «دنیا کافی نیست» از گرو ه گاریج (از فیلم جیمزباندی دنیا کافی نیست محصول1999) و ترانه محبوب «الماس ها ابدی اند» با صدای شرلی بیسی از فیلم جیمز باندی به همین نام محصول 1971 رتبه های ششم و هفتم را بدست آوردند.
ترانه های « تنها دوبار زندگی می کنید» ابا صدای نانسی سیناترا و از فیلمی به همین نام محصول 1967 ،«فقط برای چشمهای تو» با صدای شینا ایستن از فیلمی به همین نام محصول 1981 وترانه  «اسمم را می دانی»با صدای کریس کورنل از فیلم کازینو رویال  در رده های هشتم ، نهم و دهم این فهرست قرار گرفتند.
شایعه است که خواننده جوان ومشهور این روزهای بریتانیا «آدل» ترانه  فیلم جدید جیمز باند اسکای فال را خوانده است.

منبع : سینمای مابه روز شده در : يکشنبه 26 شهريور 1391 - 3:59

_pgprintthis |_pgsendthis |


اخبار مرتبط

نظرات

Missing argument 'pid' or 'id' in 'pagesetter_userapi_getPub'
اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       استفاده از مطالب و عكس هاي سينماي ما فقط با ذكر منبع مجاز است | عكس هاي سايت سينماي ما داراي كد اختصاصي ديجيتالي است

كليه حقوق و امتيازات اين سايت متعلق به گروه مطبوعاتي سينماي ما و شركت`پارسیس است.

مجموعه سايت هاي ما : تهران ما ، مشهد ما ،  سينماي ما ، تئاترما ، خانواده ما ، اينترنت ما

 سينماي ما : صفحه اصلي :: اخبار :: سينماي جهان :: نقد فيلم :: جشنواره فيلم فجر :: گالري عكس :: سينما در سايت هاي ديگر :: موسسه هاي سينمايي :: تبليغات :: ارتباط با ما
Copyright 2005-2010, cinemaema.com