رومن پولانسکی هم فیلم تبلیغاتی ساخت. :: پايگاه خبری - تحليلی سينمای ما :: سينمای جهان
     صفحه‌اول     گزارش     گالري‌عكس     تبليغات     درباره‌ما     ارتباط‌ با ما     سينماي ما     
 
   
       سه‌شنبه 22 اسفند 1391 - 8:48         

                       حضور رومن پولانسکی در جشنواره کن

رومن پولانسکی هم فیلم تبلیغاتی ساخت.

سینمای ما-آلاو مویدی: دوشنبه در شهر کن ، کارگردان فرانسوی ،لهستانی رومن پولانسکی پیش از نمایش ، نسخه بازسازی شده فیلم "تس" (همراه با همسرش ناتاشا کینسکی) ، یک پیام بازرگانی برای برند لوکس ایتالیایی" پرادا" به نمایش درآورد که خودش ساخته بود.
در این آگهی تبلیغاتی بازیگران بریتانیایی بن کینگزلی و هلنا بونهام کارتربه ترتیب در نقش روان پزشک و بیمار در لباس برند" پرادا "ایفای نقش می کنند.شخصیت کینگزلی به سرعت تمام علاقه اش را به تشخیص بیماری مریض از دست می دهد و تمام حواسش به پالتو خز زن جلب می شود.
پولانسکی بعد از نمایش این آگهی تبلیغاتی توضیح داد که می خواسته به دنیا ثابت کند که او نیز قادر به ساختن فیلم کوتاه است، وی در ادامه افزود که :این آگهی نوعی ضد تبلیغ است.
گفتنی است که مستند « رومن پولانسکی.:فیلم خاطرات» در روزهای ابتدایی جشنواره به نمایش درآمد که در آن مراحل اساسی زندگی پرتلاطم این فیلمساز 78 ساله انعکاس یافته است.

منبع : سینمای مابه روز شده در : سه‌شنبه 2 خرداد 1391 - 21:11

_pgprintthis |_pgsendthis |


اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       استفاده از مطالب و عكس هاي سينماي ما فقط با ذكر منبع مجاز است | عكس هاي سايت سينماي ما داراي كد اختصاصي ديجيتالي است

كليه حقوق و امتيازات اين سايت متعلق به گروه مطبوعاتي سينماي ما و شركت`پارسیس است.

مجموعه سايت هاي ما : تهران ما ، مشهد ما ،  سينماي ما ، تئاترما ، خانواده ما ، اينترنت ما

 سينماي ما : صفحه اصلي :: اخبار :: سينماي جهان :: نقد فيلم :: جشنواره فيلم فجر :: گالري عكس :: سينما در سايت هاي ديگر :: موسسه هاي سينمايي :: تبليغات :: ارتباط با ما
Copyright 2005-2010, cinemaema.com